„Wiosna, cieplejszy wieje wiatr, wiosna, znów nam ubyło lat …” 

W Klubie Seniora Megawat  zapachniało majowym grillem. We wtorek 9 maja  2023 roku seniorzy z Klubu Seniora MEGAWAT  spotkali się, aby razem spędzić czas na świeżym powietrzu. Korzystając z pięknej pogody  biesiadowaliśmy  przy smacznych przekąskach  z grilla, sałatkach oraz ciepłych i zimnych napojach. Na początku uroczystości wszystkich zgromadzonych przywitała prezes Ewa Durnaś, która podziękowała Seniorom za ich obecność oraz poczęstowała wszystkich  własnoręcznie upieczonym pysznym chlebem. A że “nie samym chlebem człowiek żyje”……więc Ewa do chlebka przygotowała rewelacyjny  smalec domowej roboty.  Następnie   zasiedliśmy do wspólnej biesiady i degustacji  kiełbasek i kaszanek z grilla, które to otrzymaliśmy jako darowiznę od Pana Kazimierza Zalińskiego z inicjatywy naszego kolegi Adasia Mamuszki.

Do kawy koleżanki Stasia Jasińska i Stasia Imiołek   zaserwowały pyszne imieninowe torty, natomiast Stasia Wójcikowska rozpieściła nasze podniebienia znakomitym serniczkiem.

Biesiada  upłynęła wszystkim w bardzo miłej atmosferze, przy pysznym jedzeniu, wesołych śpiewach, rozmowach oraz wspólnych tańcach.

Rozmowom i żartom  nie było końca.

        

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *