Spotkanie z Panią dyrektor Przychodni Zdrowia w Połańcu 4.03.2024r

Na naszym cotygodniowym, poniedziałkowym spotkaniu w Klubie, na zaproszenie naszej Pani Prezes Ewy Durnaś, gościła Pani Dyrektor Przychodni Zdrowia w Połańcu, Paulina Mielnik.

Pani Dyrektor opowiedziała nam o aktualnych możliwościach i przedsięwzięciach w których bierze udział Przychodnia Zdrowia w Połańcu dla swoich pacjentów.

Opowiedziała o nowej formie Opieki Koordynowanej w Podstawowej Opiece Zdrowotnej, która daje większe możliwości diagnostyki i leczenia chorób przewlekłych, aktualnie dot. kardiologii.
W tym temacie, w sobotę 9 marca o godz. 10:00, w Centrum Kultury w Połańcu odbędzie się Konferencja „Serce nie zaczeka – zadbaj o nie ”.

Przedstawiła również plany na najbliższą przyszłość o współpracy endokrynologicznej, diabetologicznej, nefrologicznej z różnymi specjalistycznymi ośrodkami w różnych miastach.
Dowiedzieliśmy się, że w Przychodni działa program profilaktyki Chorób Układu Krążenia (CHUK) i prowadzi bezpłatne badania dla osób w wieku 35-65 lat.

Ponadto do końca czerwca tego roku kontynuowana jest akcja bezpłatnych badań diagnostycznych „Profilaktyka 40Plus”, które można wykonać w Przychodni.
Nie zabrakło, nurtującego nas od dawna, pytania o budowę i otwarcie w mieście nowej przychodni zdrowia i tu dobra wiadomość, bo w ciągu najbliższych 2,5 do 3 lat miałaby takowa powstać!

Pani Dyrektor jest gotowa ponownie spotkać się z nami i przedstawić nam tematykę różnych aspektów życia. Serdecznie zapraszamy!

W załączeniu  link do zdjęć związanych z przedstawionymi powyżej tematami:
konferencja kardiologiczna

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *