„Seniorzy z Połańca na sztuce w kieleckim teatrze” 11.10.2016r

Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego w zakładce – Dla Seniorów-
zamieścił w Aktualnościach notkę pt.: „Seniorzy z Połańca na sztuce w kieleckim teatrze”.
Oto jej treść: cyt. „W sobotę, 8 października seniorzy Sekcji Emerytów i Rencistów przy ZNP w Połańcu oraz Klubu “Megawat” obejrzeli sztukę “Harper” Simona Stephensa w Teatrze Żeromskiego w Kielcach. Połanieckich seniorów zaprosił Jerzy Pyrek, doradca marszałka ds. seniorów”, dołączając zdjęcie wykonane po spektaklu.
Poniżej zapożyczone zdjęcie z owej notatki: http://www.sejmik.kielce.pl/urzad/dla-seniorow/aktualnosci/item/51894-seniorzy-z-polanca-na-sztuce-w-kieleckim-teatrze

Z naszej strony pani Renata Szewc odpowiedziała cyt.: „- Serdecznie dziękujemy za zaproszenie do teatru, możliwość obcowania ze sztuka współczesną. Liczymy na dalszą owocną współpracę – mówi Zofia Renata Szewc, przewodnicząca Sekcji Emerytów i Rencistów przy Związku Nauczycielstwa Polskiego w Połańcu.”
My ze swej strony, seniorzy Klubu Seniora „Megawat” dziękujemy pani Renacie za podzielenie się zaproszeniami na spektakl.
Była to przedpremierowa sztuka, na którą Urząd Marszałkowski przekazał pulę bezpłatnych biletów w ramach działającej w województwie Świętokrzyskiej Karty Seniora.
Więcej informacji można znaleźć w zakładce -Dla Seniorów- http://www.sejmik.kielce.pl/urzad/dla-seniorow

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *