Seniorzy grillują…….

„Być seniorem – fajna sprawa
Nie ma pracy – jest zabawa.
Senior nie sieje, senior nie orze
Emerytura to jego zboże.
Hej tam pod lasem
Coś błyszczy z dala
To Klub Seniora ogień rozpala.”

Pierwsze słoneczne dni i budząca się do życia przyroda to sygnał, że wielkimi krokami zbliża się uwielbiamy przez Polaków czas spotkań przy grillu.

Piątkowy  piknik? Czemu nie! 19 kwietnia 2024 r.  mimo trochę chłodnej pogody – sezon grillowo-ogniskowy  otworzyli seniorzy z Klubu Seniora MEGAWAT. Wspólnie spędzony czas był czasem  integracji – seniorzy po raz kolejny udowodnili , że potrafią się bawić, mają  niesamowity dystans do siebie, otaczającej rzeczywistości i nieposkromione pokłady pozytywnej energii.

Na głodnych czekały- przygotowane przez „Stefanka” – grillowane  kiełbaski, kaszanka oraz bigos, smalec i swojskie ogóreczki. Nie zabrakło tańców przy ulubionych utworach muzycznych

Czas jak zwykle upłynął zbyt szybko. Spotkanie dostarczyło dużo nowych wrażeń i wiele radości oraz pogłębiło pozytywne i przyjacielskie relacje w grupie.

Wesołe nastroje uczestników, mile spędzone chwile na wspólnym biesiadowaniu, spowodowały, że Seniorzy wyrazili chęć udziału w kolejnych tego typu spotkaniach.

 

1 komentarz

  1. Bożenko pięknie to opisałaś . Oddałaś atmosfrę spotkania w taki sposób, że nawet nieobecni mogą poczuć jej moc energetyczną i radość.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *