IV Biesiada Środowisk Domów Samopomocy i Przyjaciół w Połańcu

“Spędzaj czas z tymi, którzy sprawiają, że jesteś szczęśliwy….”

W dniu 25.08.2021r. na Muszli Koncertowej w Połańcu po raz czwarty odbyła się biesiada organizowana przez: Środowiskowy Dom Samopomocy w Połańcu, Miasto i Gmina Połaniec oraz Stowarzyszenie Aktywności Lokalnej „BEZ GRANIC” w Połańcu.

IV Biesiada Środowiskowych Domów Samopomocy i Przyjaciół w Połańcu to wydarzenie integrujące ludzi na wielu płaszczyznach.

           Wśród zaproszonych gości znaleźli się członkowie naszego Stowarzyszenia „Klub Seniora MEGAWAT”na czele z prezesem Andrzejem Stysiem.

Goście zostali powitani przez Kierownika ŚDS- panią Annę Konat, Burmistrza Miasta i Gminy Połaniec- pana Jacka Tarnowskiego, Prezesa Stowarzyszenia Aktywności Lokalnej „BEZ GRANIC” w Połańcu- panią Natalię Konat, Dyrektor Wydziału Polityki Społecznej i Zdrowia w Kielcach- panią Ewę Kopolovets, Dyrektor Wydziału Polityki Społecznej i Zdrowia w Rzeszowie- panią Małgorzatę Dankowską.

Po przywitaniu gości nastał czas na część artystyczną. W między czasie trwał konkurs, pn.: ,,ŚDS- nasz drugi dom”. Nie zabrakło czasu na wspólne biesiadowanie- taniec i smaczny poczęstunek.

Dziękujemy za zaproszenie i wspólnie spędzony czas

                                          

                                            

                                                           

 

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *