Dzień Kobiet i Mężczyzn w kinie……

Atrakcyjnym upominkiem z okazji Dnia Kobiet już dawno przestały być rajstopy i goździki.

Jak uczcić ten dzień, by był wyjątkowy?

Ekscytującym może okazać się DZIEŃ KOBIET W KINIE. Wystarczy sprawdzone towarzystwo, świetny repertuar, przytulne kino i dużo adrenaliny podczas seansu filmowego.  Dokładnie tak było 9 marca w Kinie „Impresja” w Połańcu, gdzie seniorzy z Klubu Seniora „Megawat” świętowali Dzień Kobiet i Dzień Mężczyzny. Obejrzeliśmy nieobliczalną komedię duetu Drabik/Chaciński z Gigant Films – twórców „Planety Singli” i „Juliusza”.  – „Masz ci los”

Podczas stypy po pogrzebie ukochanego dziadka rodzina orientuje się, że w loterii padły właśnie numery, którymi staruszek grał przez całe życie. Nie ma czasu na rozpacz i łzy, kiedy zwycięski kupon jest w marynarce. Trzy metry pod ziemią. Rodzina i przyjaciele nagle z wielką mocą odczuwają potrzebę zobaczenia dziadka jeszcze raz…

Do gry niespodziewanie wkracza także ksiądz okolicznej parafii, który doskonale wie, co knują krewni i sam chętnie odświeżyłby kościół (i nie tylko) przy pomocy pieniędzy z wygranej. Zaczyna się wyścig na pomysły, intrygi i podstępy. Najlepiej takie, żeby fortuną podzielić się z możliwie najmniejszą liczbą pozostałych. A najchętniej z nikim.

Człowiek jest z gruntu dobry… ale nie, gdy w grę wchodzą wielkie pieniądze!

Mamy  nadzieję, że wizyta w kinie była  przyjemnym doświadczeniem, pełnym emocji, wzruszeń i wyjątkowej, odświętnej atmosfery.

 

       

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *