8 rocznica powstania Klubu Seniora MEGAWAT

                                              ” Niech żyją nam seniorzy, przez szereg długich lat

                                                 I w zdrowiu i z uśmiechem, niech żyją nam 100 lat”

Członkowie Stowarzyszenia  Klub Seniora „Megawat”w Połańcu spotkali się w dniu 14 listopada br., na ósmym już spotkaniu zorganizowanym z okazji Międzynarodowego  Dnia Seniora, a także z okazji 8 rocznicy powstania naszego Klubu.

Członków i sympatyków Klubu Seniora, a także zaproszonych gości przywitała prezes Klubu  –  Ewa Durnaś.  Wśród gości , którzy przyjęli zaproszenie byli:

 1. Grzegorz Wójcikowski – z ramienia Starosty Powiatu Staszowskiego , naczelnik Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu w Starostwie
 2. Jacek Benedykt Nowak – Burmistrz MiG Połaniec
 3. Jarosław Kądziela – Z-ca Burmistrza MiG Połaniec
 4. Stanisław Rogala – Dyrektor Zespołu Szkół im. Oddziału Partyzanckiego AK „Jędrusie”
 5. Janusz Niezgoda – Prezes Elporem i Elpoautom. Sp. z o.o.
 6. Monika Pławska – Dyrektor CKiSz w Połańcu
 7. Magdalena Marynowska – Prezes Fundacji Aktywizacji i Rozwoju FARMa
 8. Marcin Agatowski – Prezes Fundacji „Możesz Więcej” z małżonką Anną Agatowską
 9. Anna Ogórek – Dyrektor PCPR w Staszowie
 10. Anna Konat – Kierownik Środowiskowego Domu Samopomocy w Połańcu
 11. Natalia Konat – Prezes Stowarzyszenia Aktywności Lokalnej „Bez granic”
 12. Beata Mika – Wicedyrektor Przedszkola Publicznego w Połańcu
 13. Małgorzata Dalmata-Konwicka – nasza przeurocza Pani instruktor .

Szczególnie serdecznie pani Prezes powitała  Prezesa Honorowego Andrzeja Stysia będącego współtwórcą i Pierwszym  Prezesem Stowarzyszenia Klub Seniora „Megawat” w Połańcu.

Po części powitalnej  grupa artystyczna MEGA+WAT  zaprezentowała  specjalnie na tę okoliczność przygotowany  program artystyczny.

Spotkanie było doskonałą okazją do przekazania seniorom serdecznych życzeń przez  zaproszonych  gości:

– niech każdy dzień będzie dla Państwa pełen radości, ciepła i uśmiechu. Wasza mądrość, doświadczenie oraz entuzjazm są inspirujące i nieocenione. Dziękujemy  za Wasze nieustanne zaangażowanie w życie społeczności lokalnej miasta i gminy Połaniec jak i Powiatu Staszowskiego, za to że tworzycie Państwo wyjątkowe miejsce, w którym serdeczność, współpraca i przyjaźń są na pierwszym miejscu. Realizacja wielu sportowych, edukacyjnych i patriotycznych inicjatyw, świadczy o nieustannym dążeniu do wyznaczonych celów, co jest doskonałym przykładem dla młodych pokoleń. Życzymy przede wszystkim zdrowia, radości płynącej z codziennych chwil, nieustającej ciekawości świata oraz niezapomnianych spotkań w gronie przyjaciół. Niech każdy dzień obfituje w radosne momenty, nowe przygody i spełnianie marzeń. Drodzy Seniorzy, dziś chcemy zatrzymać się na chwilę, aby wyrazić wdzięczność za Waszą nieocenioną mądrość, doświadczenie i ciepło, które codziennie wnosicie do naszych serc. Jesteście dla nas nie tylko źródłem inspiracji, ale również żywym przykładem, że wiek to tylko liczba, a życie jest pełne barw i radości. Dziękujemy za Wasze uśmiechy, za każdą przekazaną radę, za wspólne chwile i historie, które tworzymy razem”

Pani Prezes podziękowała  gościom za wystąpienia i za przemiłe przyjacielskie słowa kierowane do Nas. – „ Jesteśmy szczęśliwi, że możemy Państwa gościć. Jestem przekonana, że dalsza część imprezy będzie dla nas wszystkich czasem radości, przyjacielskich rozmów i tanecznych pląsów przy akompaniamencie muzyki DJ Grzegorza”.

Stowarzyszenie Klub Seniora „Megawat” z dużym zaangażowaniem działa na terenie miasta i gminy Połaniec, w myśl określonej misji: „Jesteśmy dla siebie i otwarci dla innych – łączy nas współpraca, odpowiedzialność i tolerancja”. Klub od wielu lat współpracuje z placówkami oświatowymi, wolontariuszami i innymi grupami społecznymi dla dobra i rozwoju połanieckich seniorów.

 

 

 

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *