26.11.2016r. Świętujemy pierwszą rocznicę powstania naszego Klubu!

Klub Seniora”MEGAWAT” 16 listopada skończył rok działalności! Na tę właśnie okoliczność, w sobotę 26 listopada zorganizowaliśmy spotkanie w restauracji „DERSŁAW”.

Powodów do świętowania tego dnia mieliśmy wiele. Podstawowym, to ukończony rok naszego istnienia, kolejny to „Andrzejki” i nasi solenizanci Andrzeje oraz Ogólnopolski Dzień Seniora.
Honorowymi gośćmi jubileuszowego spotkania był Burmistrz Miasta i Gminy Połaniec Pan Jacek Tarnowski i Dyrektor Zespołu Szkół Pan Stanisław Rogala.

Spotkanie rozpoczął Prezes naszego Klubu Andrzej Styś, podsumowaniem pierwszego roku naszej działalności.
Jest się czym chwalić, bo w tym okresie, z własnych środków zorganizowaliśmy ponad 24 imprezy. To średnio 2 imprezy w miesiącu. w tym 8 wycieczek autokarowych, 4 imprezy sportowo-ruchowe, 6 imprez integracyjnych, wiele pogadanek i zajęć kulturalno-oświatowych. Braliśmy również udział w wykładach Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Staszowie.

W ciągu tego czasu skupiliśmy wokół siebie około 70 osób, w tym 33 seniorów opłacających składki członkowskie, pozostali to sympatycy, uczestniczący w naszych imprezach.
Mieliśmy też i smutne chwile, z naszego grona w tym czasie odeszła na zawsze nasza koleżanka Ala Caban, której pamięć uczciliśmy minutą ciszy……

Nie omieszkaliśmy również złożyć życzenia naszym solenizantom Andrzejom i odśpiewać Im tradycyjne „Sto Lat”.
Oprawą muzyczną naszego spotkania zajął się nasz kolega Ireneusz Wyspiański, który dostarczył aparaturę nagłaśniającą, sam przygrywał na gitarze, śpiewał. Bawiliśmy się do północy!

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *