Bowlingowe zmagania seniorów

Członkowie naszego Klubu Seniora „Megawat” to aktywni seniorzy, którzy zaprzeczają stereotypom.

12 października 2018 r w kręgielni Centrum Kultury i Sztuki w Połańcu rywalizowali seniorzy z naszego  Klubu MEGAWAT.

Turniej w kręgle „ENERGETYCZNY SENIOR 50+” był zorganizowany przez Fundację Wspomagania Oświaty w Połańcu, dzięki wsparciu finansowemu ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki w ramach programu „Upowszechniania sportu w różnych grupach społecznych i środowiskowych 2018”.

Zwycięzcami Turnieju zostali Stanisława Jasińska (kat. kobiety) i Jacek Jungiewicz (kat. mężczyźni).

13 lutego 2019 roku aktywne popołudnie w kręgielni spędzili seniorzy grając o puchar Burmistrza Miasta i Gminy Połaniec. Wśród 23 zawodników byli  przedstawiciele Klubu Seniora „Megawat” i Klubu Seniora. Wszyscy z zapałem i uśmiechem na twarzy stanęli w szranki o tytuł najlepszego gracza w kategorii Kobiet i Mężczyzn. Po mega zaciętej walce wygrała pani Halina Guła – z 243 punktami i pan Jurkowski Henryk –  z 265 punktami. Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe puchary z rąk burmistrza miasta i gminy Połańca Jacka Tarnowskiego i dyrektor Centrum Kultury i Sztuki w Połańcu Joanny Juszczyńskiej.  Turniej po raz kolejny udowodnił, że sport łamie wszelkie bariery i nie jest to jedynie zwykły slogan.

 

Natomiast 7 marca 2019 roku nasi przedstawiciele brali udział w Towarzyskim Turnieju Bowlingowym w kategorii kobiet.  Wśród laureatów znalazła się   koleżanka Ewa Wanatko, która jest finalistką wielu turniejów na naszej kręgielni, a teraz zajęła zaszczytne II miejsce. Było dużo doskonałej zabawy, sportowego ducha oraz wiele uśmiechów i radości.

 

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *