Na przełomie 2025 i 2026 roku kilkanaście osób z naszego Stowarzyszenia brało udział w projekcie „Akademia NGO – dobre prawo dla integracji” realizowanego przez Stowarzyszenie MOST w Katowicach. Odbyliśmy kilka szkoleń, braliśmy udział w warsztatach prowadzonych przez wykwalifikowanych trenerów, a zwieńczeniem udziału w projekcie był wyjazd studyjno-sieciujący do Wisły. Stowarzyszenie MOST napisało artykuł o naszym Stowarzyszeniu. Zachęcam do zapoznania się z jego treścią klikając w załączone linki .
Ewa Durnaś
Grażynko dziękuję za szybką reakcję. Udało się brawooooo. Zachecam wszystkich do zapoznania się z treścią zawartą w linkach.